Alberene-Churchill

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 104" |
| Width | 61" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 19145 |
| Lot | MSP-230 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Green |
| Country of origin | USA |

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 104" |
| Width | 61" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 19145 |
| Lot | MSP-230 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Green |
| Country of origin | USA |