Marine-Black

| Material | Slate |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 70" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49799 |
| Lot | AA-43645-20 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Slate |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 70" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49799 |
| Lot | AA-43645-20 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | India |