Rain-Forest

| Material | Silestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 64" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 43826 |
| Lot | GT-TTT-NS-5139609-5983 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Spain |

| Material | Silestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 64" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 43826 |
| Lot | GT-TTT-NS-5139609-5983 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Spain |