Parisien-Bleu

| Material | Silestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44312 |
| Lot | CNA-1036373401 DISPLAY |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Silestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44312 |
| Lot | CNA-1036373401 DISPLAY |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |