Charcoal-Soapstone

| Material | Silestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 63" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 48754 |
| Lot | GT-CNA-1041892297 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Silestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 63" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 48754 |
| Lot | GT-CNA-1041892297 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |