Cemento-Spa

| Material | Silestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47725 |
| Lot | CNA-1034742422 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Suede |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Silestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47725 |
| Lot | CNA-1034742422 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Suede |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |