Alpine-White

| Material | Silestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46123 |
| Lot | GT-CNA-1030676274-2345 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Silestone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46123 |
| Lot | GT-CNA-1030676274-2345 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |