Imperiam-Grey

| Material | Radianz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 60" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 47222 |
| Lot | GT-TTT-PUSA-3638891441-03 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | USA |

| Material | Radianz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 60" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 47222 |
| Lot | GT-TTT-PUSA-3638891441-03 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | USA |