Winter-Wood

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44867 |
| Lot | CS-23-138266 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44867 |
| Lot | CS-23-138266 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |