Venchi-Fusion

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49894 |
| Lot | SHA-13-12 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49894 |
| Lot | SHA-13-12 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | India |