Venchi-Fusion

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49144 |
| Lot | SH-240-14 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49144 |
| Lot | SH-240-14 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |