Scandinavia

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46367 |
| Lot | GT-TM-29753-115 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Satin |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46367 |
| Lot | GT-TM-29753-115 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Satin |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |