Perla-Santana

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 68" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49722 |
| Lot | AA-20585-24 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 68" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49722 |
| Lot | AA-20585-24 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |