Morpheous

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48378 |
| Lot | SH-22-45 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48378 |
| Lot | SH-22-45 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | India |