Mocha-River

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 66" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 19505 |
| Lot | SH-2041-05 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 66" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 19505 |
| Lot | SH-2041-05 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |