Maharaja

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50726 |
| Lot | SH-948-32 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50726 |
| Lot | SH-948-32 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |