Macaubus-Soldalite

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 112" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45495 |
| Lot | MSP-14592-06 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 112" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45495 |
| Lot | MSP-14592-06 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Country of origin | Brazil |