Ipanema-Crystal

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49715 |
| Lot | AA-965-19 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49715 |
| Lot | AA-965-19 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |