Infinity

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 134" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48084 |
| Lot | AA-103518-10 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 134" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48084 |
| Lot | AA-103518-10 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |