Ijen-Blue

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49415 |
| Lot | AA-3546-11 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49415 |
| Lot | AA-3546-11 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Country of origin | Brazil |