Crystal-Cartier

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 70" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48597 |
| Lot | MSP-5991-02 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 70" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48597 |
| Lot | MSP-5991-02 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |