Cristallo-Ondulato

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50489 |
| Lot | TM-31099-101 DISPLAY |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Satin |
| Color | Blue |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50489 |
| Lot | TM-31099-101 DISPLAY |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Satin |
| Color | Blue |
| Country of origin | Brazil |