Cristallo-Euphoria

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49053 |
| Lot | CS-25-145882 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49053 |
| Lot | CS-25-145882 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |