Cosmopolitan

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49040 |
| Lot | SH-1099-27 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Satin |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49040 |
| Lot | SH-1099-27 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Satin |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |