Carbon-Grey

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 115" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45123 |
| Lot | CS-23-157075 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 115" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45123 |
| Lot | CS-23-157075 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |