Cappuccino

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40299 |
| Lot | CS-22-133979 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40299 |
| Lot | CS-22-133979 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |