Calacatta-Taupe

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40688 |
| Lot | CS-21-139308 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40688 |
| Lot | CS-21-139308 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |