Brilliant-Black

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45342 |
| Lot | AA-9211-21 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 131" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45342 |
| Lot | AA-9211-21 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |