Bohemian-Gray

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 72" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 28245 |
| Lot | GT-SH-339-22-4769 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 72" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 28245 |
| Lot | GT-SH-339-22-4769 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |