Black-Tempest

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44305 |
| Lot | SH-65-19 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 117" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44305 |
| Lot | SH-65-19 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |