Black-Raj

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49724 |
| Lot | AA-200-28 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49724 |
| Lot | AA-200-28 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |