Black-Diamond

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47444 |
| Lot | CS-24-167117 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47444 |
| Lot | CS-24-167117 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |