Bianco-Superiore

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49633 |
| Lot | GT-AA-346-33 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49633 |
| Lot | GT-AA-346-33 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |