Atlantic-Blue

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48553 |
| Lot | AA-8490-49 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Blue |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48553 |
| Lot | AA-8490-49 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Blue |
| Country of origin | Brazil |