Arctic-Storm

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 71" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42083 |
| Lot | CS-22-133144 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 71" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42083 |
| Lot | CS-22-133144 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |