Amazon

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50270 |
| Lot | CS-26-131869 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Quartzite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50270 |
| Lot | CS-26-131869 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |