Vera-Cruz

| Material | Printed Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 46365 |
| Lot | CS-23-148328 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Printed Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 46365 |
| Lot | CS-23-148328 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |