Cendre

| Material | Pentel |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 55" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 43829 |
| Lot | GT-TTT-PS-80428-76-9263 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Japan |

| Material | Pentel |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 55" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 43829 |
| Lot | GT-TTT-PS-80428-76-9263 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Japan |