Valor-White

| Material | One Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48962 |
| Lot | DT-568617 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Lava |
| Color | White |
| Country of origin | USA |

| Material | One Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48962 |
| Lot | DT-568617 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Lava |
| Color | White |
| Country of origin | USA |