Valor-White

| Material | One Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 136" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42874 |
| Lot | DTA-OQ55-397311 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Lava |
| Color | White |
| Country of origin | USA |

| Material | One Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 136" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42874 |
| Lot | DTA-OQ55-397311 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Lava |
| Color | White |
| Country of origin | USA |