Noble-Grey

| Material | One Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 136" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47644 |
| Lot | GT-DT-363182 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | USA |

| Material | One Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 136" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47644 |
| Lot | GT-DT-363182 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | USA |