Calacatta-Odyssey

| Material | One Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 136" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45951 |
| Lot | DT-3441637 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | One Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 136" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 45951 |
| Lot | DT-3441637 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |