Broadway-Black

| Material | One Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 136" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40617 |
| Lot | DTA-OQ03-333038 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |

| Material | One Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 136" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40617 |
| Lot | DTA-OQ03-333038 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |