Roman-Stone

| Material | Okite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 55" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42791 |
| Lot | GT-TTT-SE-110712-5874 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Italy |

| Material | Okite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 55" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42791 |
| Lot | GT-TTT-SE-110712-5874 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Italy |