White-Carrara

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 72" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46179 |
| Lot | SH-4824-27 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Honed |
| Color | White |
| Country of origin | Italy |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 72" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46179 |
| Lot | SH-4824-27 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Honed |
| Color | White |
| Country of origin | Italy |