White-Carrara

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 64" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47901 |
| Lot | GT-AAA-13735-17 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Honed |
| Color | White |
| Country of origin | Italy |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 64" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47901 |
| Lot | GT-AAA-13735-17 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Honed |
| Color | White |
| Country of origin | Italy |