Statuario-Apuano

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 61" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49730 |
| Lot | GT-AAA-6534-35 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | White |
| Country of origin | Italy |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 61" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49730 |
| Lot | GT-AAA-6534-35 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | White |
| Country of origin | Italy |