Silver-Stream

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 62" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42233 |
| Lot | TM-29190-146 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Satin |
| Color | Grey |
| Country of origin | Italy |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 62" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42233 |
| Lot | TM-29190-146 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Satin |
| Color | Grey |
| Country of origin | Italy |