Silver-Roots

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 116" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50164 |
| Lot | GT-TM-29790-113 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Turkey |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 116" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50164 |
| Lot | GT-TM-29790-113 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Turkey |