Orca

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 103" |
| Width | 69" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 16981 |
| Lot | SH-1117-30 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 103" |
| Width | 69" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 16981 |
| Lot | SH-1117-30 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |